O NÁS

Chceme přinést spolehlivost a poctivost na český trh s ojetými automobily

Vozíme 100% prověřená auta

Co si dohodneme, to platí

Jednáme s prodejci o slevách

Hodnoty firmy Dovez to dál

Dbáme o naše dobré jméno

Auta řídí směr v naší rodině už 2. generaci. Za tu dobu jsme nasbírali plno zkušeností i spokojených klientů, kteří se vrací a doporučují nás svým známým. Dobré jméno v tomto oboru je základ.

Dovoz ojetých aut spolehlivě - Dovez to dál
Dovoz ojetých vozů ze zahraničí bez rizika - Dovez to dál

Pro naše klienty jsme vždy partneři

Je to podobné, jako když si zaplatíte právníka - jednáme vždy narovinu a ve vašem zájmu. To znamená, najít vám 100% prověřené auto podle vašich představ a postarat se o jeho bezproblémový nákup a dovoz.

Dovážíme jen auta, která projdou kontrolou

Najezdíme zhruba 100 000 km za rok a zkontrolujeme stovky aut. Spoustu závad poznáme už při testovací jízdě. Především ale díky poctivé diagnostice a kontrole technického stavu můžeme dát za auta, která klientům nakonec dovezeme, ruku do ohně.

Dovoz ojetých aut ze zahraničí - Dovez to dál
0
let praxe
0
+
spokojených řidičů
0
dny a auto je doma

Příběh firmy Dovez to dál

10 lety zpět. Autonehoda mé mámy. Ze dne na den jsem ve svých dvaceti letech musel převzít její podnikání a postarat se o nás oba. Vystaven džungli na trhu s ojetými vozy jsem si ale říkal, že tahle práce se musí přece dát dělat líp.

Po návratu mámy zpět do práce jsme ještě pár let fungovali jako malý rodinný autobazar s pár vozy na skladě. V roce 2016 nás bohužel (nebo naštěstí) potkalo dlouhé období, kdy se moc aut neprodalo a naši firmu to málem položilo. Měli jsme dvě možnosti, buď skončit, nebo začít dělat vše jinak.

Uvědomili jsme si, že naše největší přidaná hodnota spočívá v tom, že dokážeme zajistit servis okolo dovozu do ČR a především auta 100% prověřit, díky čemuž se lidé vyhnou stočeným či poškozeným vozům. A to je to hlavní, co chce každý, kdo nakupuje ojeté auto.

Dovoz ojetých aut ze zahraničí s Dovez to dál
Dovoz ojetých vozů ze zahraničí s Dovez to dál

Nabídli jsme proto naše služby na prověření a dovoz ojetých vozů, kde mohou klienti chtít jakoukoliv značku a typ, místo toho, abychom sami koupili konkrétní auto a doufali, že pro něj někdy v blízké budoucnosti najdeme kupce. A tak vzniklo Dovez to dál.

Nejlepší na tom je, že díky tomu můžeme dnes ke klientům přistupovat mnohem osobněji a opravdu se do puntíku postarat o jejich přání. A to pořád za stejnou cenu.

Patrik Bartoš
Zakladatel Dovez to dál

Máte zájem o naše služby?

Pošlete nezávaznou poptávku pomocí formuláře na stránce s kontakty nebo zavolejte

Hledáte více informací o dovozu aut a našich službách?