REFERENCE

Tito lidé už svá auta mají, přidejte se k nim

"Jako žena se v autech moc nevyznám, a proto jsem se rozhodla oslovit Dovez to dál, aby mi s výběrem pomohli. Potřebovala jsem něco na menší popojíždění po městě a občas na delší cesty. Nic velkého a s malou spotřebou. Nakonec jsme vybrali Ford Fiesta, skvělé autíčko, jsem s ním velice spokojená."
Eva Leezástupce vedoucího
"Patrik z Dovez to dál mi z Německa přivezl parádní VW Touran. Za tyhle peníze jsem tady v Česku nic takového nikde nenašel. Auto je ve skvělém stavu, servisované, udržované, žádný problém. Vše proběhlo hladce a profesionálně, od předání zálohy bylo auto do dvou dní doma. S radostí jsem službu doporučil kamarádovi."
Matouš Vrbapřekladatel na volné noze
"Kúpil som auto na odporúčanie predajců z Dovez to dál, kedže o autach až tak veľa neviem. Prístup bol veľmi priatelský. Prvý tyždeň sa stala malá porucha s elektronikou, ktorá bola odstraněna na náklady predajců, což ma velmi potěšilo, lebo to nebývá běžnou praxou. Veľmi pekne ďakujem a želám veľa spokojných zákaznikov."
Jaro Hladíkšéfkuchař
Při shánění nového vozu jsem věděl 2 věci: chci auto z dovozu a určitě ne z českého bazaru. Zadal jsem poptávku na nové auto třem dovozcům. „Dovez to dál“ se ozvalo jako první a nabídli mi vůz přesně podle mých představ. Všude kolem sebe slyším, jak se lidi nechali napálit a podobně a já osobně jsem byl také velmi opatrný, ale po prvních mailových zprávách od „Dovez to dál“ jsem věděl, že vše proběhne v pořádku. Pak už to šlo rychle. Zaplatil jsem zálohu a do týdne bylo auto doma. Ocenil jsem profesionální jednání a lidský přístup. Doporučuji všem.
Vilém Jošt